Televizor Panasonic, TS-32N30AEZ, 81 cm, LED, HD
La comandă
Televizor Panasonic, TS-32N30AEZ, 81 cm, LED, HD
1.269,99 lei
Fără TVA: 1.049,58 lei
- Stock: La comandă
- Producator: Panasonic
- Model: TS-32N30AEZ
- EAN: 5025232965373
- Garantie: 24 luni
de la 69.01 Lei rata lunara pentru 24 luni
Alege numarul de rate:
Rata lunara:
69.01 Lei
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
| Specificatii | |
| Retea | Nu |
| Smart TV | Nu |
| Procesor | Motor HD Colour |
| Tehnologie ecran | 2K LCD |
| Diagonala ecran (cm) | 82 |
| Rezolutie | HD Ready |
| Rezolutie ecran | HD Ready/1,366 x 768 |
| Surround | Sunet Surround |
| Dimensiune ecran (inch) | 32 |
| Iesire Difuzoare | 12 W (6 W x 2) |
| Google Built-in | Nu |
| Alexa Built-in | Nu |
| Mirroring/Google Cast (Chromecast built-in) | Nu |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Putere difuzoare | 12 W |
| Tehnologie Smooth Motion | Nu |
| Compatibilitate Multi HDR | Nu |
| Dimming/Contrast | High Contrast |
| Dolby Vision IQ | Nu |
| HDR10+ adaptiv | Nu |
| Filmmaker Mode | Nu |
| Inteligenta artificiala automata pentru imagine | Nu |
| Wi-Fi | Da |
| Mod imagine | Natural, Dynamic, Cinema, Sports, Gaming |
| Mod ISF | Nu |
| Dolby Atmos | Nu |
| Calman READY | Nu |
| Inteligenta artificiala automata pentru sunet | Nu |
| Mod sunet | Smart, Film, Muzică, Știri, Off |
| Bluetooth | Da(5.0)(audio HIID) |
| Compatibilitate cu Google Assistant | Nu |
| Compatibilitate cu Alexa | Nu |
| Modul Fire TV | Nu |
| Apple AirPlay | Nu |
| Apple Home | Nu |
| Redare in flux programe TV pin retea rezidentiala (SATIP/DVB-IP) | Nu |
| Player Media | Da |
| Modul de joc | Nu |
| Compatibilitate HDMI 2.1 VRR | Nu |
| Suport HDMI 2.1 HFR | Nu |
| AMD Freesync Premium | Nu |
| Compatibil cu G-sync | Nu |
| Wireless LAN Built-in | Da |
| Bluetooth Audio Link | Nu |
| Intrari HDMI | 1 lateral |
| Sursa de alimentare | 220 – 240 V c.a., 50/60 Hz |
| HDCP | Da(HDCP 2.3) |
| Caracteristica de suport HDMI | Audio Return Channel (intrare 2, spate) HDMI1.4 |
| HDMI Signal Power Link | Nu |
| USB | 1 (1 lateral, USB 2.0 x 1) |
| CI (interfata comuna) | 1 (CI Plus, versiunea 1.4, ECP) |
| Intrare component Video&Composite | Tip RCA x 1 (spate) |
| Iesire audio digitala (optica) | nu |
| Intrare PC (VGA) + intrare audio PC | nu |
| Iesire casti | 1(spate) |
| Tuner digital | DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C |
| Tuner analogic | Da |
| Difuzare date | Hbb TV |
| Intregistrare USB/hard disk | Nu |
| Control HDAVI | Da |
| Indrumare vocala | Nu |
| EPG | Da |
| Limbi meniu afisat pe ecran | 25 de limbi |
| Tuner dublu | Nu |
| Clasa eficienta energetica | SDR: E; HDR: G |
| Consum de energie in modul stare de veghe | <0,5W |
| Consum mediu de energie in functiune | SDR: 16 kWh/1000h: HDR: 26 kWh/1000h |
| Consum nominal de energie | - |
| Senzor ambiental (CATS) | Nu |
| Accesorii generale | Telecomandă TV |
| Dimensiuni (L x I x A) (fara suport) | 728 x 185 x 475 |
| Dimensiuni (L x I x A) (cu suport) | 728 x 185 x 475 |
| Greutate (fara suport) | 6.5 kg |
| Greutate (cu suport) | 7.5 kg |
| Dimensiuni piedestal (L x A) | 385 x 185 x 24 mm |
| Compatibilitate VESA | Da |
| Dimensiuni VESA (L x I) | 75 x 75 mm |
| Exterior pachet (L x I x A) | 845 × 530 × 145 |
| Ecran | 2K LCD |

