Soundbar, Panasonic, 80W, Bluetooth, H.Bass, negru, SC-HTB200EGK
Soundbar, Panasonic, 80W, Bluetooth, H.Bass, negru, SC-HTB200EGK
619,00 lei
Fără TVA: 511,57 lei
- Stock: Stoc limitat
- Producator: Panasonic
- Model: SC-HTB200EGK
- Dimensiuni: 0.12m x 0.55m x 0.19m
- EAN: 5025232874989
- Garantie: 24 luni
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
SC-HTB200 Soundbar Black
Design compact şi sunet dinamic
Sistemul compact HTB200 se potriveşte în mod elegant sub televizor. Sunetul reprodus de difuzor este clar şi puternic şi dă un plus de realism imaginilor de pe televizor.
Sistemul compact HTB200 se potriveşte în mod elegant sub televizor. Sunetul reprodus de difuzor este clar şi puternic şi dă un plus de realism imaginilor de pe televizor.
Dimensiuni care se potrivesc cu televizorul
Se potriveşte în mod elegant şi compact cu televizoarele Panasonic
Control cu o singură telecomandă
Control facil al televizorului şi al barei de sunet prin HDMI
Caracteristică inteligentă de lucru în reţea prin Bluetooth®
Bluetooth® pentru o experienţă bogată de ascultare a muzicii


Bucuraţi-vă de o experienţă de sunet dinamic şi realist
Bara de sunet HTB200 redă un sunet puternic şi de înaltă calitate, care este dificil de imaginat că poate fi redat de acest dispozitiv, având în veder...
Bara de sunet HTB200 redă un sunet puternic şi de înaltă calitate, care este dificil de imaginat că poate fi redat de acest dispozitiv, având în vedere designul său compact. Dispozitivul combină două difuzoare pentru întreaga gamă de frecvenţe pentru a reda ascultătorului un sunet clar, cu efecte stereofonice şi o putere incredibilă. Acest sunet superb dă o doză mai mare de realism conţinutului dvs. preferat.

Tehnologii avansate pentruo calitate excelentă a sunetului
Având două difuzoare de 10 x 4 cm pentru întreaga gamă de frecvenţe, acest sistem de difuzoare include un amplificator cu putere de ieşire ridicată de...
Având două difuzoare de 10 x 4 cm pentru întreaga gamă de frecvenţe, acest sistem de difuzoare include un amplificator cu putere de ieşire ridicată de 80 W. Funcţia Virtual Surround (Sunet surround virtual) umple întregul spaţiu acustic, iar modurile de sunet vă permit să alegeţi sunetul care se potriveşte cel mai bine cu imaginea.

Dimensiuni compacte, ideale pentru televizoarele Panasonic
Designul compact permite aşezarea confortabilă a dispozitivului între suporturile TV, potrivindu-se perfect sub rama televizorului şi integrându-se c...
Designul compact permite aşezarea confortabilă a dispozitivului între suporturile TV, potrivindu-se perfect sub rama televizorului şi integrându-se cu acesta. Forma curbată simplă şi elegantă se potriveşte perfect cu întregul ansamblu.

Redaţi muzica în flux, în mod fără fir
Delectaţi-vă cu muzica de pe telefonul inteligent sau de pe tabletă redând-o la înaltă calitate pe sistemul dvs. home theater. În bara de sunet puteţi...
Delectaţi-vă cu muzica de pe telefonul inteligent sau de pe tabletă redând-o la înaltă calitate pe sistemul dvs. home theater. În bara de sunet puteţi să redaţi cu uşurinţă muzică în flux de pe dispozitive compatibile în mod fără fir prin Bluetooth.
Galerie ImaginiSpecificații
Dimensiuni care se potrivesc cu televizorul
Se potriveşte în mod elegant şi compact cu televizoarele Panasonic
Control cu o singură telecomandă
Control facil al televizorului şi al barei de sunet prin HDMI
Caracteristică inteligentă de lucru în reţea prin Bluetooth®
Bluetooth® pentru o experienţă bogată de ascultare a muzicii
Putere de ieşire RMS Canal faţă
40 W per canal (6 Ohm, 1 kHz, THD 10%)
Putere de ieşire RMS Putere în mod RMS stereo total
80W
Tip amplificator
Amplificator cu 2 canale
Bluetooth Version
Bluetooth® ver. 2.1 + EDR
Bluetooth Clasă
Clasa 2
Bluetooth Codec, SBC
da
Bluetooth Starea de așteptare Bluetooth
da
Bluetooth Conectivitate, asociere multiplă
da (MAX. 8 dispozitive)
Surround Virtual Surround
da
Modul de sunet
STANDARD, MUZICĂ, CINEMA
HDMI Ieşire
da x 1
Intrare audio Intrare digitală optică
da
port USB
da x 1
Consum de energie Utilizare normală
15 W*3
Consum de energie Regim normal de aşteptare
0,5 W*3
Consum de energie Regim în aşteptare Bluetooth
2 W*3
Consum de energie Stare de aşteptare în reţea
Sub 2 W*3
Sursă de alimentare
c.a. 220 - 240V, 50Hz
Caracteristică de reducere a intensităţii LED
da
Oprire automată
da
Tip
Sistem de 1 difuzor cu 1 cale (bas reflex)
Unitate de difuzoare
Gamă completă, (10 × 4) cm x 2
Extindere bas
Bas reflex
iOS
da
Android
da
Dolby Digital
da
DTS Surround Digital
da
CEC
da
Funcţie de canal de întoarcere a sunetului (pentru ieşire HDMI)
da*2
Încărcare baterie
fără promovare (500 mA)
Port USB pentru actualizare software client
da
Dimensiuni similare televizorului pentru instalare
40 de inchi
Dimensiuni (L x Î x A)
450 x 51 x 135 mm
Greutate
1.6kg
| Specificatii | |
| Tip amplificator | 2 canale |
| Tip soundbar cu subwoofer | Nu |
| Tip soundbar fara subwoofer | Da |
| Sistem 1 cale 1 difuzor | Nu |
| Putere totala RMS | 80 W |
| Sistem 2 cai 3 difuzoare | Da |
| Funcţie Surround 3D | Nu |
| Modul sunet sala de concerte | Nu |
| Ajustare nivel subwoofer | Nu |
| Mod sunet dialog clar | Nu |
| Comanda nivel dialog | Nu |
| Mod sunet volum redus | Nu |
| Control automat amplificare | Nu |
| Functie de sincronizare automata a vorbirii cu Panasonic TV Link | Nu |
| Aplicatie Music Streaming iOS Android | Nu |
| Aplicație Panasonic Music Control iOS Android | Nu |
| Functie decodificare Dolby Digital | Da |
| Functie decodificare Dolby Atmos | Nu |
| Functie decodificare DTS | Da |
| Functie decodificare DTS-HD Master Audio | Nu |
| Functie decodificare DTS: X | Nu |
| Functie decodificare DTS Virtual: X | Nu |
| Functie HDMI Control HDAVI | Nu |
| Functie de canal de intoarcere a sunetului CEC prin HDMI | Da |
| Intrare pe mai multe canale LPCM intrare HDMI | Nu |
| 1080p, x.v. Color | Nu |
| Bluetooth | Da |
| Trecere directa semnal 4K | Nu |
| Full HD 3D compatibil | Nu |
| HDR | Nu |
| Wireless Subwoofer | Nu |
| Chromecast incorporat | Nu |
| HDMI Intrare | Nu |
| Sursa alimentare | c.a. 220 - 240 V, 50 Hz |
| HDMI Iesire | x 1 ARC |
| Intrare audio digitala optica | Da |
| Montare pe perete | Da |
| Consum energie mod veghe dezactivat | 0,5 W |
| Consum energie mod veghe activat | 2 W |
| Dimensiuni (L x I x A) subwoofer | - |
| Consum de energie utilizare in standby W | 15 W |
| Dimensiuni (L x I x A) | 450 x 51 x 135 mm |
| Greutate | 1.6kg |

