Minisistem audio, Panasonic 300W, Bluetooth, Negru, SC-UX100E-K
-25 %
Minisistem audio, Panasonic 300W, Bluetooth, Negru, SC-UX100E-K
This offer ends in:
Zile
Ore
Min
Sec
649,00 lei
869,00 lei
Fără TVA: 536,36 lei
- Stock: Stoc limitat
- Producator: Panasonic
- Model: SC-UX100E-K
- Dimensiuni: 0.37m x 0.37m x 0.39m
- EAN: 5025232873173
- Garantie: 24 luni
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
SC-UX100 Minisistem White
O experienţă Urban Audio complet nouă
Sistemul UX100 din noua serie Urban Audio reprezintă alegerea ideală pentru stilul dvs. de viaţă elegant. Sunetul puternic, care umple încăperea, emis de difuzorul cu design compact rafinat însufleţeşte orice petrecere.
Sistemul UX100 din noua serie Urban Audio reprezintă alegerea ideală pentru stilul dvs. de viaţă elegant. Sunetul puternic, care umple încăperea, emis de difuzorul cu design compact rafinat însufleţeşte orice petrecere.
Sunet puternic şi clar
Woofer mare de 13 cm
Aplicaţie MAX Jukebox
Solicitaţi melodii cu ajutorul aplicaţiei MAX Juke
Redaţi muzica în flux prin conectivitate fără fir
Tehnologie fără fir Bluetooth®

Emite un sunet puternic şi cuprinzător
Noile difuzoare UX100
Nivelul de putere de 300 W şi difuzorul cu design nou asigură sunet de bas cu multă energie şi un sunet bine echilibrat per tota...
Nivelul de putere de 300 W şi difuzorul cu design nou asigură sunet de bas cu multă energie şi un sunet bine echilibrat per tota...
Noile difuzoare UX100
Nivelul de putere de 300 W şi difuzorul cu design nou asigură sunet de bas cu multă energie şi un sunet bine echilibrat per total. Unitatea de difuzoare dispune de un woofer de 13 cm şi de un tweeter de 5 cm, optimizate pentru sistemul bidirecţional. Iar prin extinderea semnificativă a părţii frontale a unităţii de difuzoare, sunetul primeşte caracteristici generoase de direcţionare.
Nivelul de putere de 300 W şi difuzorul cu design nou asigură sunet de bas cu multă energie şi un sunet bine echilibrat per total. Unitatea de difuzoare dispune de un woofer de 13 cm şi de un tweeter de 5 cm, optimizate pentru sistemul bidirecţional. Iar prin extinderea semnificativă a părţii frontale a unităţii de difuzoare, sunetul primeşte caracteristici generoase de direcţionare.

Design simplu şi elegant
Textură neagră frumoasă/iluminare în albastru
Sistemul UX100 are un design simplu şi elegant care se potriveşte într-o mare varietate de spaţii. Prin ...
Sistemul UX100 are un design simplu şi elegant care se potriveşte într-o mare varietate de spaţii. Prin ...
Textură neagră frumoasă/iluminare în albastru
Sistemul UX100 are un design simplu şi elegant care se potriveşte într-o mare varietate de spaţii. Prin îmbunătăţirea texturii suprafeţei cu un finisaj mat şi cu linii fine, se obţine un design simplu, dar elegant. De asemenea, unitatea principală dispune de iluminare în albastru. Această lumină albastră blândă se potriveşte cu bun gust cu zona înconjurătoare.
Sistemul UX100 are un design simplu şi elegant care se potriveşte într-o mare varietate de spaţii. Prin îmbunătăţirea texturii suprafeţei cu un finisaj mat şi cu linii fine, se obţine un design simplu, dar elegant. De asemenea, unitatea principală dispune de iluminare în albastru. Această lumină albastră blândă se potriveşte cu bun gust cu zona înconjurătoare.

Bucuraţi-vă de muzica preferată cu cel mai bun sunet
Egalizator presetat local
Cu versatilitatea ridicată a egalizatorului presetat local puteţi optimiza redarea diferitelor genuri muzicale, cum ar fi r...
Egalizator presetat local
Cu versatilitatea ridicată a egalizatorului presetat local puteţi optimiza redarea diferitelor genuri muzicale, cum ar fi rock, salsa şi multe altele. Modul Football (Fotbal) face vizionarea programelor TV mai distractivă. Puteţi selecta sunetul care se potriveşte situaţiei, indiferent ce vizionaţi.

Bucuraţi-vă de colecţia dvs. de muzică
Funcţie DJ Jukebox/aplicaţie Panasonic MAX Juke
Funcţia DJ Jukebox redă melodii de pe dispozitive USB cu modul Mix Play (Redare combinată). De asemene...
Funcţia DJ Jukebox redă melodii de pe dispozitive USB cu modul Mix Play (Redare combinată). De asemene...
Funcţie DJ Jukebox/aplicaţie Panasonic MAX Juke
Funcţia DJ Jukebox redă melodii de pe dispozitive USB cu modul Mix Play (Redare combinată). De asemenea, puteţi accesa liste de redare şi solicitări de redare cu aplicaţia Panasonic MAX Juke.
Funcţia DJ Jukebox redă melodii de pe dispozitive USB cu modul Mix Play (Redare combinată). De asemenea, puteţi accesa liste de redare şi solicitări de redare cu aplicaţia Panasonic MAX Juke.
Specificații
Sunet puternic şi clar
Woofer mare de 13 cm
Aplicaţie MAX Jukebox
Solicitaţi melodii cu ajutorul aplicaţiei MAX Juke
Redaţi muzica în flux prin conectivitate fără fir
Tehnologie fără fir Bluetooth®
Putere de ieşire (PUTERE TOTALĂ) RMS
300 W*1
Canal de ieşire
2 canale
Redare MP3
Da
Fantă
1 (Redare)
Standard USB
USB 2.0 Full Speed
Faţă Configuraţie
2 difuzoare cu 2 căi
Faţă Unitate de difuzoare
Woofer: tip con de 13 cm
Faţă Unitate de difuzoare
Tweeter: tip con de 5 cm
Sistem de difuzoare
Faţă x 2
Intrare audio analogică (AUX) Mufă cu pini
Da
Consum de energie Utilizare normală [aprox.]
49 W
Consum de energie Stare de veghe normală [aprox.]
0.5W*7
Iluminare Unitate principală
Iluminare în albastru
Sursă de alimentare
220-240 V c.a., 50 Hz
Cronometru programabil
REDARE/INACTIVITATE
Afişaj
FL
Telecomandă
Da
Unitate principală Dimensiuni (L x Î x A)
250 x 132 x 227 mm
Unitate principală Greutate
1,7 kg
Difuzor frontal Dimensiuni (L x Î x A)
181 x 308 x 165 mm
Difuzor frontal Greutate
2 kg
CD-DA
Da
MP3
Da
Presetări bandă/post
FM/30
RDS
Da
Tehnologie fără fir Bluetooth®
Da
Compatibilitate cu aplicaţia MAX Juke
da*5
Amplificator digital
Da
Funcţie D.Bass
da (Ritm)
Membrană ondulată
da (Super woofer)
Egalizator presetat local
Da
Egalizator manual
da (3 benzi + sunet surround)
Oprire automată
Da
Funcţie DJ Jukebox
Da
| Specificatii | |
| Culoare | Negru |
| Tip amplificator 2 canale | Da |
| Amplificator digital monofonic | Nu |
| Tip Minisistem | Da |
| Configuratie 2 cai 2 difuzoare | Da |
| Tip Boxa de podea | Nu |
| Configuratie 3 cai 3 difuzoare | Nu |
| Configuratie 2 cai 1 difuzor | Nu |
| Putere totala RMS | 300 W |
| Configuratie 2 cai 3 difuzoare | Nu |
| Configuratie 3 cai 4 difuzoare | Nu |
| Memorie internă 4 GB | Nu |
| Formate redare disc CD-R-RW MP3 | Da |
| Port USB x 2 | Nu |
| Port USB x 1 | Da |
| Mufa microfon x 2 (6.3 mm) | Nu |
| Preset EQ | Da |
| Manual EQ | Da |
| Tehnologie cu distorsiuni scazute | Nu |
| Radio FM 30 de posturi | Da |
| Aplicație Panasonic MAX Juke Android | Nu |
| Intrare audio AUX 3,5 mm | Da |
| Functie Karaoke | Nu |
| Functie D.Bass Beat | Nu |
| Functie DJ Sampler, Jukebox | Da |
| Bluetooth | Da |
| Functie AIRQUAKE BASS | Nu |
| Functie de temporizator repaus | Da |
| RDS | Da |
| Functie de temporizator ceas | Da |
| Temporizator redare | Da |
| Cronometru inregistrare | Nu |
| Oprire automata | Da |
| Sursa alimentare | c.a. 220 - 240V, 50Hz |
| Dimensiuni unitate (L x I x A) | 250 x 132 x 227 mm |
| Dimensiuni unitate difuzoare (L x I x A) | 181 x 308 x 165 mm |
| Consum de energie utilizare normala | 49 W |
| Consum de energie utilizare in standby W | 1 |
| Greutate | 3.7 kg |

