Microsistem audio, Panasonic, 20W, USB, Bluetooth, Negru, SC-PM250EG-K
La comandă
Microsistem audio, Panasonic, 20W, USB, Bluetooth, Negru, SC-PM250EG-K
589,00 lei
Fără TVA: 486,78 lei
- Stock: La comandă
- Producator: Panasonic
- Model: SC-PM250EG-K
- Dimensiuni: 0.28m x 0.58m x 0.20m
- EAN: 5025232849406
- Garantie: 24 luni
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
SC-PM250 Microsistem CD Black
Bas profund şi sunet clar
Microsistem CD cu tehnologie audio versatilă şi compatibilitate Bluetooth®.
Microsistem CD cu tehnologie audio versatilă şi compatibilitate Bluetooth®.
Putere de ieşire (RMS) Putere totală
20W
Putere de ieşire (RMS) Faţă
10W (1kHz, 6ohmi, 10% THD)
Canal de ieşire
2 canale


Bucuraţi-vă de muzică redată prin conectivitate fără fir în camera dvs.
Tehnologie fără fir Bluetooth®
Datele audio de la dispozitive compatibile sunt trimise unităţii principale prin transmisie fără fir. Astfel, vă pute...
Datele audio de la dispozitive compatibile sunt trimise unităţii principale prin transmisie fără fir. Astfel, vă pute...
Tehnologie fără fir Bluetooth®
Datele audio de la dispozitive compatibile sunt trimise unităţii principale prin transmisie fără fir. Astfel, vă puteţi delecta cu muzica de pe telefonul inteligent sau de pe tabletă folosind sistemul home theater pentru un sunet de înaltă calitate.
* Marca verbală şi siglele Bluetooth® sunt deţinute de către Bluetooth SIG, Inc. Utilizarea acestora de către Panasonic Corporation se face sub licenţă. Celelalte mărci comerciale şi denumiri comerciale aparţin deţinătorilor respectivi.
Datele audio de la dispozitive compatibile sunt trimise unităţii principale prin transmisie fără fir. Astfel, vă puteţi delecta cu muzica de pe telefonul inteligent sau de pe tabletă folosind sistemul home theater pentru un sunet de înaltă calitate.
* Marca verbală şi siglele Bluetooth® sunt deţinute de către Bluetooth SIG, Inc. Utilizarea acestora de către Panasonic Corporation se face sub licenţă. Celelalte mărci comerciale şi denumiri comerciale aparţin deţinătorilor respectivi.
Galerie ImaginiSpecificații
Putere de ieşire (RMS) Putere totală
20W
Putere de ieşire (RMS) Faţă
10W (1kHz, 6ohmi, 10% THD)
Canal de ieşire
2 canale
Consum redus de energie
Oprire automată şi consum de 0,2 W în modul Regim de aşteptare
Redare MP3
da*1
Fantă
da (x1)
Standard USB
USB 2.0 Full Speed
Consum de energie Utilizare normală [aprox.]
14W
Consum de energie Standby[Aprox.]
0,2 W*6
Sursă de alimentare
220-240 V c.a., 50 Hz
Alimentare automată dezactivată/graduator
da/da
Cronometru programabil
Repaus/Ceas/Cronometru redare
Afişaj
LCD
Telecomandă
Da
CD-DA
Da
MP3
Da
Sistem amplificator digital complet
Da
Remasterizare Bluetooth®
Da
Preset EQ
4 (Heavy, Soft, Clear, Vocal) + Flat
XBS Master
Da
Tehnologie fără fir Bluetooth®.
Da
Aplicaţie Panasonic Music Streaming*2
Da
Configuraţie
1 difuzor cu 1 cale, bass reflex
Unitate de difuzoare
Full Range: 10cm tip Cone
Bornă antenă
75 ohm
Presetări bandă/post
FM/30
Radio Data System
Da
Căutare automată posturi
Da
Dimensiuni (L x Î x A) [aprox.]
184 x 123 x 228 mm*7
Weight [Approx.]
1,1 kg*7
Dimensiuni (L x Î x A) [aprox.]
139 x 224 x 136 mm*7
Weight [Approx.]
1,3 kg*7
| Specificatii | |
| Culoare | Negru |
| Extra Bass | Nu |
| Tip amplificator Tehnologie Lincs D-Amp generatia a treia | Nu |
| Tip amplificator cu 2 canale JENO Engine | Nu |
| Configuratie 1 cale 1 difuzor | Da |
| Configuratie 2 cai 2 difuzoare | Nu |
| Configuratie 3 cai 3 difuzoare | Nu |
| Putere totala RMS | 20 W |
| Bass Reflex | Nu |
| Control inalte | Nu |
| Control bass | Nu |
| DLNA | Nu |
| Functie de sunet XBS Master | Nu |
| Functie Bluetooth Remaster | Nu |
| Sunet de inalta rezolutie | Nu |
| Functie Surround | Da |
| Preset EQ | Da |
| Manual EQ | Da |
| Funcţie D.Bass | Da |
| Port USB 1 port USB tip A | Da |
| Port USB 1 port USB tip B | Nu |
| Intrare audio AUX 3,5 mm | Da |
| Iesire audio Casti 3.5 mm | Da |
| Formate redare Disc CD-R RW MP3 | Da |
| Aplicatie player Windows, Mac OS | Da |
| Setari FM 30 de posturi | Da |
| Setari Post DAB Plus 20 posturi | Nu |
| Bluetooth | Da |
| RDS | Da |
| Cautare automata posturi | Da |
| Borna antena | Da |
| Consum de energie utilizare normală W | - |
| Consum de energie in modul standby W | - |
| Dimensiuni unitate principala (L x I x A) | 184 x 123 x 228 mm |
| Dimensiuni difuzoare (L x I x A) | 139 x 224 x 136 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
Etichete:
microsistem
, audio
, panasonic
, sc-pm250eg-k
, 20w
, usb
, bluetooth
, negru.
, hi-fi negru negru negru negru negru negru negru negru negru negru negru

