Blu-ray player Panasonic DMP-BD84EG-K, Internet Apps. Negru, Panasonic
-2 %
La comandă
Blu-ray player Panasonic DMP-BD84EG-K, Internet Apps. Negru, Panasonic
This offer ends in:
Zile
Ore
Min
Sec
559,00 lei
569,00 lei
Fără TVA: 461,98 lei
- Stock: La comandă
- Producator: Panasonic
- Model: DMP-BD84EG-K
- Dimensiuni: 0.31m x 0.27m x 0.07m
- EAN: 5025232837687
- Garantie: 24 luni
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
DMP-BD84 Player inteligent de reţea Blu-ray Disc™ 2D Black
Extindeţi-vă universul divertismentului
Playerul inteligent de reţea Blu-ray BD84 cu dimensiuni compacte poate reda înregistrări video distribuite pe internet de pe YouTube, NETFLIX şi din alte surse. De asemenea, acesta asigură redare foto şi video de pe hard diskuri externe de stocare.
Playerul inteligent de reţea Blu-ray BD84 cu dimensiuni compacte poate reda înregistrări video distribuite pe internet de pe YouTube, NETFLIX şi din alte surse. De asemenea, acesta asigură redare foto şi video de pe hard diskuri externe de stocare.
Redare în format Super Multi
Xvid/MKV/MP4/FLAC/MP3/AAC/ALAC/DSD
Varietate mare de conţinut online
Aplicaţii Internet Apps (simple)


Varietate mare de conţinut online
Aplicaţii Internet Apps
Puteţi accesa diverse servicii şi tipuri de conţinut prin internet şi prin reţele rezidenţiale. Cu playerele Blu-ray Panasonic...
Puteţi accesa diverse servicii şi tipuri de conţinut prin internet şi prin reţele rezidenţiale. Cu playerele Blu-ray Panasonic...
Aplicaţii Internet Apps
Puteţi accesa diverse servicii şi tipuri de conţinut prin internet şi prin reţele rezidenţiale. Cu playerele Blu-ray Panasonic seria 2016, vă puteţi bucura de diverse tipuri de conţinut, inclusiv filme, ştiri, jocuri, muzică şi multe altele.
*Aplicaţiile şi accesoriile diferă în funcţie de ţara în care vă aflaţi.
Anumite servicii nu sunt disponibile pentru modelele BDT167, BD94 şi BD84. (Aplicaţii Internet Apps (simple))
* În imagine este prezentat modelul DMP-BDT280.
Puteţi accesa diverse servicii şi tipuri de conţinut prin internet şi prin reţele rezidenţiale. Cu playerele Blu-ray Panasonic seria 2016, vă puteţi bucura de diverse tipuri de conţinut, inclusiv filme, ştiri, jocuri, muzică şi multe altele.
*Aplicaţiile şi accesoriile diferă în funcţie de ţara în care vă aflaţi.
Anumite servicii nu sunt disponibile pentru modelele BDT167, BD94 şi BD84. (Aplicaţii Internet Apps (simple))
* În imagine este prezentat modelul DMP-BDT280.

Profitaţi la maximum de fişierele multimedia
Redare în format Super Multi
Playerele BD seria 2016 sunt compatibile cu o gamă largă de formate, chiar şi cu fişiere audio de înaltă rezoluţie dint...
Redare în format Super Multi
Playerele BD seria 2016 sunt compatibile cu o gamă largă de formate, chiar şi cu fişiere audio de înaltă rezoluţie dintr-o reţea rezidenţială fără fir. Tonurile foarte detaliate, cum ar fi cele dintr-o sursă de sunet la calitate de studio, sunt reproduse fidel cu profunzime naturală şi atmosferă realistă.
* În imagine este prezentat modelul DMP-BD84.

Redaţi cu uşurinţă conţinutul stocat
Redare de pe hard diskuri externe prin USB
Playerele şi sistemele Home Theater Panasonic sunt compatibile cu unităţi hard disk externe în format NTFS ...
Playerele şi sistemele Home Theater Panasonic sunt compatibile cu unităţi hard disk externe în format NTFS ...
Redare de pe hard diskuri externe prin USB
Playerele şi sistemele Home Theater Panasonic sunt compatibile cu unităţi hard disk externe în format NTFS (NT File System - Sistem de fişiere NT), astfel că vă puteţi bucura de muzică (WMA, DSD, FLAC, MP3), de fotografii (JPEG, MPO) şi de conţinut video înregistrat de camere video (MP4), toate arhivate pe un hard disk extern.
* În imagine este prezentat modelul DMP-BD84.
*Sunt acceptate hard diskuri externe cu o capacitate de până la 4 TB, cu procesare de date NTFS/FAT32. Redarea nu este posibilă în cazul unor hard diskuri externe.
Playerele şi sistemele Home Theater Panasonic sunt compatibile cu unităţi hard disk externe în format NTFS (NT File System - Sistem de fişiere NT), astfel că vă puteţi bucura de muzică (WMA, DSD, FLAC, MP3), de fotografii (JPEG, MPO) şi de conţinut video înregistrat de camere video (MP4), toate arhivate pe un hard disk extern.
* În imagine este prezentat modelul DMP-BD84.
*Sunt acceptate hard diskuri externe cu o capacitate de până la 4 TB, cu procesare de date NTFS/FAT32. Redarea nu este posibilă în cazul unor hard diskuri externe.

Design elegant şi compact
Design compact
Carcasa minimalistă şi designul subţire şi elegant fac acest player adecvat pentru orice tip de interior şi de aranjament al încăperii....
Carcasa minimalistă şi designul subţire şi elegant fac acest player adecvat pentru orice tip de interior şi de aranjament al încăperii....
Design compact
Carcasa minimalistă şi designul subţire şi elegant fac acest player adecvat pentru orice tip de interior şi de aranjament al încăperii. Prin reducerea lăţimii carcasei cu aproximativ 7 cm faţă de modelul anterior, am obţinut o mai mare flexibilitate la instalare.
* În imagine este prezentat modelul DMP-BD84.
Carcasa minimalistă şi designul subţire şi elegant fac acest player adecvat pentru orice tip de interior şi de aranjament al încăperii. Prin reducerea lăţimii carcasei cu aproximativ 7 cm faţă de modelul anterior, am obţinut o mai mare flexibilitate la instalare.
* În imagine este prezentat modelul DMP-BD84.
Galerie ImaginiSpecificații
Redare în format Super Multi
Xvid/MKV/MP4/FLAC/MP3/AAC/ALAC/DSD
Varietate mare de conţinut online
Aplicaţii Internet Apps (simple)
Redare Xvid/ MKV/ MP4/ MPEG-2/ FLAC/ WAV/ WMA/ AAC/ MP3/ ALAC/ DSD/ JPEG/ MPO
da*2
Fantă
da
Frontal
Pentru redare
USB standard
USB 2.0 High Speed
FULL HD 3D/ BD-Video
-/da
Consum de putere Utilizare normală
11W
Consum de putere Standby (Pornire rapidă dezactivată)
0.5W
Consum de putere Standby (Pornire rapidă activată)
3,5 W
Sistem video
PAL/ NTSC
Sursă de alimentare
220-240 V c.a., 50 Hz
BDAV/ BDMV/ JPEG/ MPO/ FLAC/ WAV/ AAC/ WMA/ MP3/ ALAC/ DSD
da*2
BDAV/ BDMV/ Xvid/ MKV/ FLAC/ WAV/ AAC/ WMA/ MP3/ ALAC/ DSD
da
DVD-Video
da
Înregistrare video pe DVD-Video/ DVD
da
AVCHD
da
Xvid/ MKV/ FLAC/ WAV/ WMA/ AAC/ MP3/ ALAC/ DSD/ JPEG/ MPO
da (DVD-R/ DVD-R DL)*2
Video/AVCHD
da
CD-DA
da
Xvid/ MKV/ FLAC/ WAV/ WMA/ AAC/ MP3/ ALAC/ JPEG/ MPO
da (CD-R/-RW)*2
Dolby Digital/TrueHD
da, decodificare (pe 2 canale) şi transmitere în flux a biţilor
Dolby Digital Plus
da, decodificare (pe 2 canale) şi transmitere în flux a biţilor
DTS-HD Master Audio/Sunet de înaltă rezoluţie DTS-HD
da, decodificare şi transmitere în flux a biţilor
FLAC
da (192 kHz/24 de biţi (5.1 canale))
WAV
da (192 kHz/32 de biţi (pe 2 canale))
ALAC
da (192kHz/24bit (2 canale))
DSD (DFF, DSF)
da (2,8 MHz (pe 2 canale/pe 5.1 canale), 5,6 MHz (doar pe 2 canale))
Deep Colour
da
x.v.Colour
da*5
Mod Pornire rapidă
da
HDMI-CEC
da
IU stilată/Tapet
da/da
Aplicaţii Internet Apps
da (simple)*7
Redare HDD extern
da*8
BD-Live™
da*9
Intrare HDMI
da
Conector LAN (Ethernet)
da (pentru BD-LiveTM*9, Internet Apps (simple)*7 şi actualizare firmware)
Dimensiuni (L x Î x A)
245 x 38,5 x 175 mm*10
Greutate
0,8 kg
| Specificatii | |
| Calitate imagine blu -ray | - |
| Calitate inalta a imaginii, HDR10+ Dolby Vision, Format HLG | Nu |
| Sunet de inalta calitate pur pe HDMI | Nu |
| Sunet digital prin tub electronic (pana la 192 kHz) | Nu |
| Functii Blu ray | - |
| Conversie 2D-3D | Nu |
| Blu-Ray Disc 2D | Da |
| Upscaling Direct Chroma 4K | Nu |
| Capacitate de lucru in retea la rezolutie 4K | Nu |
| 3D Effect Controller | Nu |
| Redare JPEG la calitate 4K | Nu |
| VOD 4K | Nu |
| Presetari pentru tipul imaginii Normal Cinema Fine Cinema | Nu |
| Reducere a zgomotului in bloc aleatoriu | Nu |
| Video la cerere, la calitate HD | Nu |
| Ultra HD Premium | Nu |
| Certificare THX | Nu |
| Culori profunde | Nu |
| x.v.Colour | Da |
| Deep Colour | Da |
| Remasterizare a sunetului surround | Nu |
| Convertor audio D-A | Nu |
| Izolator | Nu |
| Iesire HDMI 2x | Nu |
| Iesire HDMI 1x | Da |
| Iesire optica | Nu |
| Iesire coaxiala | Nu |
| Iesire audio analogica stanga-dreapta | Nu |
| Iesire audio analogica cu 7.1 canale | Nu |
| Conector LAN Ethernet | Da |
| Sistem video | PALL /NTSC |
| Sistem Dolby Audio | Nu |
| Sistem audio DTS-HD Master Audio | Nu |
| Sistem audio Dolby Atmos/DTS:X | Nu |
| Formate audio citite FLAC, WAV, ALAC, DSD ,DFF, DSF, AIFF | Da |
| Port USB (fanta x 2) (1 x fata, 1 x spate) | Nu |
| Port USB (fanta x 2) | Da |
| Redare USB FLAC.WAV.ALAC.AIFF.DSD. DFF, DSF. WMA. AAC.MP3 | Da |
| Redare USB MKV MP4 (H.264-HEVC), TS (MPEG-2H.264HEVC) | Nu |
| Redare PS (MPEG-2)/AVCHD/AVCHD 3D | Nu |
| Redare JPEG/MPO | Da |
| Sursa de alimentare | c.a. de 220 - 240 V, 50 Hz |
| Consum de energie utilizare normala | 11 W |
| Consum de energie utilizare in standby W | 0.5 W |
| Dimensiuni (L x I x A) | 245 x 38.5 x 175 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Conectivitate blu-ray WI-FI Incorporat | Nu |
| Conectivitate blu-ray WI-FI Ready | Da |

