Masina de tuns profesionala Panasonic,ER-GP23K801, design ergonomic, ideala pentru finisare
-30 %
Masina de tuns profesionala Panasonic,ER-GP23K801, design ergonomic, ideala pentru finisare
This offer ends in:
Zile
Ore
Min
Sec
619,00 lei
879,00 lei
Fără TVA: 511,57 lei
- Stock: Stoc limitat
- Producator: Panasonic
- Model: ER-GP23K801
- Dimensiuni: 0.29cm x 0.44cm x 0.26cm
- Garantie: 24 luni
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
Aparat de tuns profesional ușor, fără cablu, pentru o tunsoare fină și precisă.
ER-GP23 promite o atmosferă plăcută și silențioasă atât pentru client, cât și pentru frizer. Totodată, oferă o stabilitate de lungă durată a puterii prin intermediul unui motor unic și al unui acumulator litiu-ion.





Optimizata pentru uz profesional.


| Specificatii | |
| Lungime minima taiere | 0.3 mm |
| Timp de incarcare | 60 min |
| Timp de functionare | 100 min |
| Tip lama | otel inoxidabil |
| Trepte lungime tundere | 3 |
| Mod functionare | Cu si fara fir |
| Motor | Motor de curent continuu |
| Stand incarcare | Da |
| Dimensiuni produs (Î x L x A) | 144×32×35 mm |
| Accesorii | 2 atasamente tip pieptene: 3 mm, 6 mm |
| Greutate (kg) | 0.11 |
Etichete:
masina
, tuns
, profesionala
, pentru
, contur
, er1421s501
, panasonic
, tipuri
, piepteni
, design
, ergonomic
, aparate
, profesionale panasonic. er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803 er-hgp65k803
,
, er-gp23k801 panasonic
, er-gp23k801
,
, ideala
, finisare panasonicer-gp23k801


