Microsistem, Panasonic, 40W, FM, CD, USB, Bluetooth, argintiu, SC-PM600EG-S
La comandă
Microsistem, Panasonic, 40W, FM, CD, USB, Bluetooth, argintiu, SC-PM600EG-S
985,29 lei
Fără TVA: 814,29 lei
- Stock: La comandă
- Producator: Panasonic
- Model: SC-PM600EG-S
- Dimensiuni: 0.24m x 0.62m x 0.30m
- EAN: 5025232838288
- Garantie: 24 luni
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
SC-PM600 Microsistem CD Silver
Bas profund şi sunet clar
Un microsistem CD cu tehnologie audio versatilă pentru sunet de înaltă calitate.
Un microsistem CD cu tehnologie audio versatilă pentru sunet de înaltă calitate.
Redaţi muzica în flux prin conectivitate fără fir
Tehnologie fără fir Bluetooth®


Bucuraţi-vă de toate melodiile dvs. preferate
Remasterizare MP3 de pe USB şi CD/remasterizare Bluetooth
Fişierele audio digitale au tendinţa de a pierde părţi din semnalul de înaltă frecvenţă atunc...
Fişierele audio digitale au tendinţa de a pierde părţi din semnalul de înaltă frecvenţă atunc...
Remasterizare MP3 de pe USB şi CD/remasterizare Bluetooth
Fişierele audio digitale au tendinţa de a pierde părţi din semnalul de înaltă frecvenţă atunci când sunt comprimate în date MP3 sau când sunt transmise prin Bluetooth®. Funcţia de remasterizare a sistemului PM600 compensează semnalul audio pierdut pentru a obţine un sunet de înaltă calitate.
Fişierele audio digitale au tendinţa de a pierde părţi din semnalul de înaltă frecvenţă atunci când sunt comprimate în date MP3 sau când sunt transmise prin Bluetooth®. Funcţia de remasterizare a sistemului PM600 compensează semnalul audio pierdut pentru a obţine un sunet de înaltă calitate.
Galerie ImaginiSpecificații
Redaţi muzica în flux prin conectivitate fără fir
Tehnologie fără fir Bluetooth®
PARTEA DIN FAŢĂ Configuraţie
2 căi 2 difuzoare, Bass-reflex
PARTEA DIN FAŢĂ Unitate de difuzoare
Woofer: Tip con, mică PP, 10 cm x 1/Tweeter: Tip con, hârtie, 6 cm x 1
SISTEM DE DIFUZOARE
Faţă x 2
Consum de energie Utilizare normală [aprox.]
17 W
Consum de energie Standby[Aprox.]
0,3 W*3
Sursă de alimentare
220-240 V c.a., 50 Hz
Alimentare automată dezactivată/graduator
da/da
Cronometru programabil
REDARE/INACTIVITATE
Afişaj
FL
Telecomandă
Da
CD-DA
da*1
MP3
da*1
Canal de ieşire
2 canale
Putere de ieşire (RMS), putere totală
40 W
Faţă
20W (1kHz, 6ohms, 10% THD)
Fantă
Da
Standard USB
USB 2.0 Full Speed
Redare
da (MP3)*2
Presetări bandă/post
FM/30
Radio Data System
Da
Căutare automată posturi
Da
Tehnologie fără fir Bluetooth®
Da
Remasterizare Bluetooth®
Da
Remasterizare MP3 de pe USB
Da
Remasterizare MP3 de pe CD
Da
Preset EQ
4 presetări
Control Bass & Treble
Da
Ieşire căşti
Da
Unitate principală (L x Î x A)
153 x 224 x 232 mm
Difuzor frontal (L x Î x A)
145 x 224 x 197 mm
Greutate
1.4 kg
Greutate
1,9 kg
| Specificatii | |
| Culoare | Argintiu |
| Extra Bass | Nu |
| Tip amplificator Tehnologie Lincs D-Amp generatia a treia | Da |
| Tip amplificator cu 2 canale JENO Engine | Nu |
| Configuratie 1 cale 1 difuzor | Nu |
| Configuratie 2 cai 2 difuzoare | Da |
| Configuratie 3 cai 3 difuzoare | Nu |
| Putere totala RMS | 40 W |
| Bass Reflex | Nu |
| Control inalte | Da |
| Control bass | Da |
| DLNA | Nu |
| Functie de sunet XBS Master | Nu |
| Functie Bluetooth Remaster | Da |
| Sunet de inalta rezolutie | Nu |
| Functie Surround | Da |
| Preset EQ | Da |
| Manual EQ | Da |
| Funcţie D.Bass | Da |
| Port USB 1 port USB tip A | Da |
| Port USB 1 port USB tip B | Nu |
| Intrare audio AUX 3,5 mm | Da |
| Iesire audio Casti 3.5 mm | Da |
| Formate redare Disc CD-R RW MP3 | Da |
| Aplicatie player Windows, Mac OS | Da |
| Setari FM 30 de posturi | Da |
| Setari Post DAB Plus 20 posturi | Nu |
| Bluetooth | Da |
| RDS | Da |
| Cautare automata posturi | Da |
| Borna antena | Da |
| Consum de energie utilizare normală W | 17 W |
| Consum de energie in modul standby W | 0.3 W |
| Dimensiuni unitate principala (L x I x A) | 153 x 224 x 232 mm |
| Dimensiuni difuzoare (L x I x A) | 145 x 224 x 197 mm |
| Greutate | 3.3kg |
Etichete:
microsistemsc-pm600eg-s
, 40w
, usb
, bluetooth
, argintiu
, panasonic
, resigilate microsistem
,
, fm
,
, cd cd cd cd cd cd cd
,
, audio
, hi-fi

