Microsistem audio PANASONIC SC-HC2020EGK, 40W, CD, Bluetooth, Radio FM, negru
This offer ends in:
- Stock: Stoc limitat
- Model: SC-HC2020EGK
- Dimensiuni: 0.42m x 0.23m x 0.10m
- EAN: 5025232875023
- Garantie: 24 luni
Alege numarul de rate:
pentru o viaţă modernă

Modelul HC2020 cu player Chromecast încorporat vă permite să redaţi în flux cu uşurinţă serviciile de redare în flux a muzicii, posturile de radio sa...
Modelul HC2020 cu player Chromecast încorporat vă permite să redaţi în flux cu uşurinţă serviciile de redare în flux a muzicii, posturile de radio sau podcasturile preferate de pe un telefon inteligent ori de pe un alt dispozitiv mobil. Deoarece redarea în flux prin playerul Chromecast acceptă surse de sunet de înaltă rezoluţie, beneficiaţi de o calitate extraordinară a sunetului.
Cu ajutorul funcţiei de sincronizare în mai multe încăperi, puteţi grupa mai multe dispozitive compatibile să redea aceeaşi melodie prin mai multe difuzoare.
Modelul HC2020 cu player Chromecast încorporat vă permite să redaţi în flux cu uşurinţă serviciile de redare în flux a muzicii, posturile de radio sa...
Modelul HC2020 cu player Chromecast încorporat vă permite să redaţi în flux cu uşurinţă serviciile de redare în flux a muzicii, posturile de radio sau podcasturile preferate de pe un telefon inteligent ori de pe un alt dispozitiv mobil. Deoarece redarea în flux prin playerul Chromecast acceptă surse de sunet de înaltă rezoluţie, beneficiaţi de o calitate extraordinară a sunetului.
Cu ajutorul funcţiei de sincronizare în mai multe încăperi, puteţi grupa mai multe dispozitive compatibile să redea aceeaşi melodie prin mai multe difuzoare.



Puteţi lega modelul HC2020 la dispozitivul Panasonic SC-GA10, care include aplicaţia Google Assistant (Asistent Google) sau la Google Home, pentru a ...
Puteţi lega modelul HC2020 la dispozitivul Panasonic SC-GA10, care include aplicaţia Google Assistant (Asistent Google) sau la Google Home, pentru a controla difuzoarele cu ajutorul vocii. Utilizaţi comenzi vocale uşoare pentru a rula servicii de redare în flux, cum ar fi Google Play Music şi Spotify, precum şi podcasturi de pe modelul HC2020.
Puteţi lega modelul HC2020 la dispozitivul Panasonic SC-GA10, care include aplicaţia Google Assistant (Asistent Google) sau la Google Home, pentru a ...
Puteţi lega modelul HC2020 la dispozitivul Panasonic SC-GA10, care include aplicaţia Google Assistant (Asistent Google) sau la Google Home, pentru a controla difuzoarele cu ajutorul vocii. Utilizaţi comenzi vocale uşoare pentru a rula servicii de redare în flux, cum ar fi Google Play Music şi Spotify, precum şi podcasturi de pe modelul HC2020.

| Specificatii | |
| Culoare | negru |
| Extra Bass | Nu |
| Tip amplificator 2 canale | Da |
| Tip amplificator Tehnologie Lincs D-Amp generatia a treia | Da |
| Configuratie 1 cale 1 difuzor | Da |
| Configuratie 2 cai 2 difuzoare | Nu |
| Configuratie 3 cai 3 difuzoare | Nu |
| Putere totala RMS | 40 W |
| Bass Reflex | Da |
| Control bass | Nu |
| DLNA | Nu |
| Functie de sunet XBS Master | Nu |
| Functie Bluetooth Remaster | Da |
| Sunet de inalta rezolutie | Nu |
| Functie Surround | Da |
| Preset EQ | Da |
| Funcţie D.Bass | Da |
| Port USB 1 port USB tip A | Da |
| Port USB 1 port USB tip B | Nu |
| Intrare audio AUX 3,5 mm | Da |
| Iesire audio Casti 3.5 mm | Da |
| Formate redare Disc CD-R RW MP3 | Da |
| Aplicatie player Windows, Mac OS | Nu |
| Setari FM 30 de posturi | Da |
| Setari Post DAB Plus 20 posturi | Da |
| Bluetooth | Da |
| RDS | Da |
| Cautare automata posturi | Da |
| Borna antena | Da |
| Consum de energie in modul standby W | 0.2 |
| Dimensiuni unitate principala (L x I x A) | 420 x 225 x 102 mm |
| Dimensiuni difuzoare (L x I x A) | 420 x 225 x 102 mm |
| Consum de energie utilizare normala | 27 W |
| Greutate | 2.5 kg |

