Microsistem audio Panasonic, 20W, Bluetooth, USB, negru, SC-HC200EG-K
-10 %
Microsistem audio Panasonic, 20W, Bluetooth, USB, negru, SC-HC200EG-K
This offer ends in:
Zile
Ore
Min
Sec
565,00 lei
629,00 lei
Fără TVA: 466,94 lei
- Stock: Stoc limitat
- Producator: Panasonic
- Model: SC-HC200EG-K
- Dimensiuni: 0.16m x 0.44m x 0.24m
- EAN: 5025232874248
- Garantie: 24 luni
Comenzi telefonice (09.00 - 17.30)
SC-HC200 Microsistem Black
Sistem audio elegant pentru o viaţă modernă
Sistemul HC200 are un design subţire, dar redă sunet pur şi clar, cu un nivel minim de distorsiuni. Acesta vă permite să vă bucuraţi nu numai de CD-uri şi de posturi de radio, ci şi de diverse alte suporturi media muzicale prin Bluetooth. În ciuda preţulu
Sistemul HC200 are un design subţire, dar redă sunet pur şi clar, cu un nivel minim de distorsiuni. Acesta vă permite să vă bucuraţi nu numai de CD-uri şi de posturi de radio, ci şi de diverse alte suporturi media muzicale prin Bluetooth. În ciuda preţului său rezonabil, sistemul HC200 aduce în viaţa dvs. o nouă experienţă de ascultare a muzicii.
Putere de ieşire RMS Canal frontal
10 W per canal
Tip amplificator
Amplificator digital cu 2 canale (Lincs D-Amp™)

Sunet clar şi dinamic
Carcasa compactă şi subţire găzduieşte cea mai recentă tehnologie de sunet. Amplificatorul digital cu 2 canale reprezintă elementul central care asigu...
Carcasa compactă şi subţire găzduieşte cea mai recentă tehnologie de sunet. Amplificatorul digital cu 2 canale reprezintă elementul central care asigură un sunet clar şi dinamic, fără distorsiuni.
Sistemul HC200 se potriveşte cu stilul dvs. de viaţă şi îl îmbogăţeşte cu un sunet excelent.
Sistemul HC200 se potriveşte cu stilul dvs. de viaţă şi îl îmbogăţeşte cu un sunet excelent.

Design subţire şi elegant
Acest design simplu, dar elegant se îmbină perfect cu orice interior de încăpere, de la cele tradiţionale la cele contemporane.

Proiectat pentru iubitorii de muzică
Indiferent dacă vă face plăcere să ascultaţi surse mai tradiţionale, cum ar fi colecţia dvs. de CD-uri sau emisiunile radio, acest sistem HiFi flexibi...
Indiferent dacă vă face plăcere să ascultaţi surse mai tradiţionale, cum ar fi colecţia dvs. de CD-uri sau emisiunile radio, acest sistem HiFi flexibil poate rula şi cele mai recente servicii de redare în flux a muzicii prin Bluetooth. Trebuie doar să descărcaţi aplicaţia gratuită Panasonic Music Streaming pentru a controla şi a reda în flux conţinutul dorit din serviciile dvs. preferate de redare a muzicii pe bază de abonament.
Galerie ImaginiSpecificații
Putere de ieşire RMS Canal frontal
10 W per canal
Tip amplificator
Amplificator digital cu 2 canale (Lincs D-Amp™)
Bluetooth Version
Bluetooth® ver. 2.1 + EDR
Bluetooth Clasă
Clasa 2
Bluetooth Funcţie de redare audio fără fir
Da
Bluetooth Funcţie telecomandă
Da
Bluetooth Codec, SBC
Da
Bluetooth Conectivitate, asociere multiplă
da (MAX. 8 dispozitive)
Consum de energie Utilizare normală
14 W*4
Consum de energie Regim în aşteptare normal
0,2 W*4
Consum de energie Regim în aşteptare Bluetooth
0,3 W*4
Cablu de reţea Lungime
1,5 m
Cablu de reţea Culoare
Cablu negru
Cronometru Deconectare temporizată (sleep)
Da
Cronometru Ceas
Da
Cronometru Temporizator redare
Da
Sursă de alimentare
c.a. 220 - 240V, 50Hz
Diminuare
Da
Oprire automată
Da
Difuzor frontal/tip
Sistem de 1 difuzor cu 1 cale (bas reflex)
Difuzor frontal/unitate de difuzoare
Difuzor de 8 cm pentru întreaga gamă de frecvenţe x 2
Disc redare *1
CD-R / RW
Format
CD-DA/MP3
Standard USB
USB 2.0 de viteză completă
Formate acceptate
MP3
Redare
da *2
FM
30 de posturi
Egalizator cu sunet de excepţie, bas cu sunet de excepţie
Funcţie D.Bass
Preset EQ
4 presetări
Manual EQ
Bas/sunete înalte
Mod sunet surround
Da
Setarea mea de sunet
Da
Bluetooth Re-Master
Da
port USB
USB tip A x 1
Dimensiuni (L x Î x A)
400 x 197 x 107 mm
Greutate
1,9 kg
iOS
da (Bluetooth)
Android
da (Bluetooth)
| Specificatii | |
| Culoare | Negru |
| Extra Bass | Nu |
| Tip amplificator Tehnologie Lincs D-Amp generatia a treia | Da |
| Tip amplificator cu 2 canale JENO Engine | Nu |
| Configuratie 1 cale 1 difuzor | Da |
| Configuratie 2 cai 2 difuzoare | Nu |
| Configuratie 3 cai 3 difuzoare | Nu |
| Putere totala RMS | 10 W |
| Bass Reflex | Nu |
| Control inalte | Nu |
| Control bass | Nu |
| DLNA | Nu |
| Functie de sunet XBS Master | Nu |
| Functie Bluetooth Remaster | Nu |
| Sunet de inalta rezolutie | Nu |
| Functie Surround | Da |
| Preset EQ | Da |
| Manual EQ | Da |
| Funcţie D.Bass | Da |
| Port USB 1 port USB tip A | Da |
| Port USB 1 port USB tip B | Nu |
| Intrare audio AUX 3,5 mm | Da |
| Iesire audio Casti 3.5 mm | Da |
| Formate redare Disc CD-R RW MP3 | Da |
| Aplicatie player Windows, Mac OS | Da |
| Setari FM 30 de posturi | Da |
| Setari Post DAB Plus 20 posturi | Nu |
| Bluetooth | Da |
| RDS | Da |
| Cautare automata posturi | Da |
| Borna antena | Da |
| Consum de energie utilizare normală W | 14 W |
| Consum de energie in modul standby W | 0.2 W |
| Dimensiuni unitate principala (L x I x A) | 410 x 198 x 107 mm |
| Dimensiuni difuzoare (L x I x A) | - |
| Greutate | 1.9 kg |

